logo

Nasza szkoła

Szkoła Nauki Jazdy MAREK powstała w 1996 roku. Nasza szkoła oferuje znacznie więcej niż zwykły kurs. U nas bez stresu i w miłej atmosferze nauczysz się bezpiecznie prowadzić samochód. To byś zdał egzamin nie jest naszym jedynym celem. Dbamy, żebyś stał się dobrym kierowcą. Takim, który czerpie radość z jazdy, ale i nie psuje jej innym.

Co nas jeszcze wyróżnia?

Tylko u nas: samochody marki Renault Clio III, sala wykładowa oraz plac manewrowy spełniający wszystkie warunki identyczne jak na egzaminie państwowym.
W naszej ofercie znajdą Państwo również szkolenia przeznaczone dla osób pragnących podnieść swoje umiejętności prowadzenia pojazdu. Będących w trakcie oczekiwania na Egzamin Państwowy na prawo jazdy, lub po nie udanym podejściu do Egzaminu Państwowego.

Zapraszamy również na kurs prawa jazdy na motocykl - prawo jazdy kategorii A, A2, A1 oraz AM. Szkolenia prowadzone są przez instruktorów, którzy posiadają wieloletnią praktykę w prowadzeniu motocykli. Jazda na motocyklu i szkolenie to ich pasja. Instruktorzy posiadają mocne podstawy teoretyczne, poparte doświadczeniem praktycznym w zakresie szkolenie przyszłych motocyklistów. Warto czerpać z ich wiedzy i doświadczenia.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty szkolenia z zakresu nauki jazdy w naszej szkole.
powrót

Terminy kursu 

  • Kursy rozpoczynają się w sali wykładowej mieszczącej się w siedzibie naszej Szkoły.
  • Szkolimy na najnowszych modelach Toyota Yaris
  • Plac manewrowy naszej szkoły spełnia wszystkie warunki identyczne jak na egzaminie państwowym.